(Ne)šťastné shledání + Věř mi to, prosím

7. srpna 2016 v 12:04
Ohayko! Já vím zase na tomto blogu nic. Jaká to nuda. Ale teď vám přináším pár horkým novinek k dvoum 'knížkám': (Ne)šťastné shledání a Věř mi to, prosím.


(Ne)šťastné shledání
Tento příběh je nejstarší na mém profilu. Stal se mou součastí a nechci se s ním rozloučit. Dne 13. července jsem dopsala poslední část. Ale vy ještě nezoufejte. Máte ještě několik kapitol před sebou (které musím ještě přepsat do wordu). Máte se na, co těšit jen mě budete asi chtít na konci zabít.
Ale mám pro vás dva překvápka: po sknčení tohoto příběhu se zde na blogu objeví zajímavosti o tomto příběhu. A druhé bude to, že tento příběh bude mít na 100% pokračování (jen nevím kdy) a ponese název Tentokrát šťastně a můžete se těšit na něco, co jste opravdu nečekali.
Věř mi to, prosím
Druhý nejstarší příběh. Upřímně ze začátku jsem netušila, jak moc velký ohlas bude tento příběh mít. Upřímně řečeno, začala jsem to psát podle sebe, ale teď to jede podle mé fantazie. Ale bohužel musím oznámit, že v těchto dnech dopisuju poslední díly do mého bloku. Poté mě čeká přepis do wordu a zveřejnit na wattpadu. Ale i tento příběh nebude umírat.
Po zveřejnění poslední kapitoly se tady obeví zajímavosti o tomto příběhu. A také se můžete těšit na pokračování, které bude, ale nevím kdy a ani vcelku o čem bude. Nápadů je kvanta takže musím vybrat jeden a to ten nejlepší a co už vím že název bude znít: Říkám ti věř mi!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama