Srpen 2016

Pojďme na rozhovor 03 - ----Tina----

22. srpna 2016 v 11:48

----Tina---- je sedmnácti letá amatérská spisovatelka, která si získala přízeň čtyři a půl tisíce čtenářů. Čtenáři si ji zapamatovali díky příběhům: Stopařka, Jiná DNA, Utopená a mnoha dalších.

Pojďme na rozhovor 02 - Mia_Moon

17. srpna 2016 v 9:36

Mia_Moon je talentovaná, mladá amatérská spisovatelka, která se dostala do podvědomí čtenářů s příběhy: Dva odlišní, Ztracené ptáče, Na pokraji mysli a další.

Pojďme na rozhovor 01 - Theprocessofgrowing

8. srpna 2016 v 21:17


TPoG je mladá, sedmnáctiletá talentovaná spisovatelka, která se do povědomí čtenářů zapsala jako autorka Tell me, Kód pěti nebo Army. Také dělá úžasné covery. Určitě o téhle mladé holčině uslyšíme v budoucnu. Ale teď na rozhovor.


(Ne)šťastné shledání + Věř mi to, prosím

7. srpna 2016 v 12:04
Ohayko! Já vím zase na tomto blogu nic. Jaká to nuda. Ale teď vám přináším pár horkým novinek k dvoum 'knížkám': (Ne)šťastné shledání a Věř mi to, prosím.


(Ne)šťastné shledání
Tento příběh je nejstarší na mém profilu. Stal se mou součastí a nechci se s ním rozloučit. Dne 13. července jsem dopsala poslední část. Ale vy ještě nezoufejte. Máte ještě několik kapitol před sebou (které musím ještě přepsat do wordu). Máte se na, co těšit jen mě budete asi chtít na konci zabít.
Ale mám pro vás dva překvápka: po sknčení tohoto příběhu se zde na blogu objeví zajímavosti o tomto příběhu. A druhé bude to, že tento příběh bude mít na 100% pokračování (jen nevím kdy) a ponese název Tentokrát šťastně a můžete se těšit na něco, co jste opravdu nečekali.